Консультация on-line

Вы можете задать вопрос в форме ниже или позвонить на горячую линию +38 (050)407-85-75

 • Сергей пишет:

  Добрый день!
  Многие ФОП на второй и третей группе не здают 1ДФ при уплате на других ФОП.
  Какой штраф за не сдачу отчета 1ДФ?

  • irina пишет:

   Согласно п. 119.2 ст 119 Налогового кодекса Украины за такое нарушение предусмотрен штраф в размере 510 грн., а при повторном нарушении в течении года штраф уже будет составлять 1020 грн.

 • Евгений пишет:

  Какой штраф за несвоевременную сдачу отчета по ЕСВ?

  • irina пишет:

   согласно статье 22 Закона об ЕСВ, за невовремя сданный отчет штраф в размере 20% от налога по декларации.

 • Михал Иваныч пишет:

  Добрый день! Подскажите пожалуйста как нужно будет оплачивать ЕСВ, если крайний срок оплаты был 19.04.17, а регистрацию ФОП провели, допустим, 25.04.17. Как быть с первым кварталом? Спасибо.

  • irina пишет:

   Добрый день. За то время, что Вы не были ФОП, платить ЕСВ не нужно! Если Вас зарегистрируют в апреле, то и платить начнете с апреля

 • Евгений пишет:

  Чи можна в другій групі реалізовувати товар юридичним особам на загальній системі оподаткування?

  • irina пишет:

   Статтею 291 ПКУ встановлено, що друга група платників податків — це фізичні особи — підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у т. ч. побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
   не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
   обсяг доходу не перевищує 1000000 грн.
   Дія цього підпункту не поширюється на фізосіб-підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005). Такі фізособи-підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, установленим для третьої групи.
   Тобто обмеження щодо ведення платниками єдиного податку другої групи господарської діяльності з юрособами стосується лише надання послуг. Дохід, отриманий від продажу товарів, у т.ч. юрособам, оподатковується за ставкою, визначеною для відповідного виду діяльності платників єдиного податку другої групи з урахуванням вимог, установлених главою 1 розділу XIV ПКУ.

Задать вопрос

Ваш e-mail не будет опубликован.